top of page
aktiviteler3.jpg

Aktiviteler

İşlevsel Ormanlarımızı tasarlamak, uygulamak ve yaygınlaştırmak için ekolojik, sosyal ve ekonomik bağlamlarda işbirlikleri ve aktiviteler yaparız. İlişkilerimizde tüm tarafların yaşamını besleyen formülleri bulmak için çabalarız.

İstanbul’da 6. sı düzenlenecek TED Boulder Cup yarışmacılarına, İşlevsel Ormanlar’daki ürünlerimizden lezzetli, enerji ve vitamin dolu bir kahvaltı hazırladık! 

Kaya tırmanışının bir alt branşı olan Boulder; fiziksel ve zihinsel donanım ile birlikte sportif teknik gerektiren olimpik bir spor dalı. Ekibimizden Sunay’ın da severek ilgilendiği bu spor dalında, ülkemizden pek çok sporcu ulusal ve uluslar arası yarışlarda önemli performanslar sergiliyor.

 

Yarışmaya desteğimizdeki en önemli motivasyon; İşlevsel Ormanlar metodolojisi ile ürettiğimiz, besleyici ve temiz gıdayı sporcularla buluşturmak. Günümüzde giderek daha fazla bilinçli sporcu, spor gıdalarının sadece lezzeti ve performans etkisini değil, aynı zamanda tarladan sofraya kadar olan üretim sürecini de önemsiyor.  Onlarla TED Boulder Cup’ta bir araya geleceğimiz için heyecanlıyız. 

 

Ayrıca bu etkinlikte bize de yer verdikleri için TED Boulder Cup ekibine teşekkür ederiz.

Aktivitelerden haberdar olabilmek için lütfen bu formu doldurunuz. 

bottom of page