top of page
isbirlikleri2.jpg

İşbirlikleri

İşlevsel Ormanları tasarlamak, uygulamak ve yaygınlaştırmak için ekolojik, sosyal ve ekonomik bağlamlarda işbirlikleri yaparız. İlişkilerimizde tüm tarafların yaşam döngülerini besleyen formülleri bulmayı hedefleriz.

 

Yaşam besleyici işbirliklerimiz hakkında bilgi edinmek  için aşağıdaki

bağlantıları inceleyebilirsiniz

RI-Logo-New.png

Uygulama arazilerimizde biyoçeşitlilik, biyokütle, organik madde yoğun ve zehirsiz tarımsal hammaddeler elde ederiz. Bu hammaddeleri kendimiz dönüştürdüğümüz gibi İşlevsel Ormanlarımızın bereketini paylaşan, dönüştüren ve kendi ekonomik döngülerini yaratan işbirliklerimiz de mevcuttur. Biyointansif bahçecilik, Agroormancılık, Sintropik Tarım ve Ekosistem Restorasyon prensiplerini birarada uyguladığımız Onarıcı Tarım örneği İşlevsel Orman ürünleri ile ilgili işbirliği yapmak isterseniz bize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bireysel siparişleriniz ile İşlevsel Ormanların bereketini paylaşmanın yanında İşlevsel Ormanlar kurma, geliştirme ve yaygınlaştırma çalışmalarımızı fiilen destekleyebilir veya kendi İşlevsel Orman Uygulama Alanınızı oluşturma talebi ile bizden destek talebinde bulunabilirsiniz. Pazar Yerimiz bireysel işbirlikleri için hazırlanmıştır.

 

İşlevsel Ormanlarımızda gönüllü veya ücretli istihdam işbirliği alanlarımızdan biridir. Bu maksatla zaman zaman çağrılarda bulunur veya gelen talepleri değerlendiririz. E-bültenimize üye olarak  tüm çağrılarımıza zamanında ulaşabilirsiniz. Aktif bir çağrımızın olmaması sizin çağrı hissettiğiniz bir alanda bizimle işbirliği yapamayacağınız anlamına gelmez. Bu formu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz.

bottom of page